Zaregistrovat firmu zdarma Přihlášení

Již 2. roky s vámi!

Akce Equal Pay Day

Květen byl pro nás velmi významný měsíc v tomto roce. Měli jsme totiž hned dva důvody k oslavám. 1. května jsme oslavili naše dvouleté výročí založení portálu a ten druhý důvod? Je další krásné číslo, které nám udělalo velkou radost! Přesáhli jsme totiž už 1 000 000 vyhledaných služeb. Ano, je to tak! Během dvou let zákazníci vyhledali celkem 1 milion různých služeb na Službomatu, které vy jako podnikatelé a živnostníci v České republice nabízíte.

Zajímají vás, jaké služby jsou u nás nejvyhledávanější?
Za celé 2 roky se na prvních třech pozicích nejvyhledávanějších služeb umístily kategorie Masáže, Hodinový manžel a Instalatéři. Na čtvrtém místě jsou Kosmetické salony a na pátém místě jsou Webové stránky. Do první desítky se také dostaly služby jako: Elektroinstalace, Servis počítačů, Kadeřnictví, Elektrikáři a Malíř pokojů. Přesné hodnoty k jednotlivým kategoriím můžete vidět uvedené níže v infografice.

A další zajímavé statistiky? Věděli jste třeba, že…

  • na portálu vyhledávají spíše muži (60%) než ženy (40%)?
  • cílová skupina je ve věku 25-34 let (42%)?
  • nejnavštěvovanější dny jsou pondělí, úterý a čtvrtek?
  • nejpoužívanějším internetovým prohlížečem je Google Chrome (45%)?
  • zákazníci vyhledávají služby většinou na počítačích (85%) než z mobilních zařízení (15%)?

K těmto hodnotám jsme se za celé 2 roky fungování dostali díky vám. 24 000 firmám, které jsou zaregistrované na Službomatu a také díky mnoha zákazníkům, kteří u nás vyhledávají služby různých oborů.

Tímto bychom vám rádi poděkovali, že jsme tu spolu již 2 roky!

Mgr. Vojtěch Lambert
spoluzakladatel Sluzbomat.cz

Akce Equal Pay Day

© Službomat.cz, s.r.o. | jooble.org