Zaregistrovat firmu zdarma Přihlášení

Hledáte nové zákazníky? Na Službomat.cz hledají právě služby, které poskytujete Vy!

Sponzorované odkazy a Bannery

O co jde?

Pojďte se zviditelnit na celý rok s našimi novými balíčky! Stačí, když využijete jeden z těchto balíčků, které Vám umožní se nejenom objevit na prvních třech místech ve vyhledávání, ale i dokonce zazářit v rámci prestižní vizuální reklamy po straně (tedy ve formě banneru) a to rovnou u 3 klíčových slov!

Proč je to důležité?

Věděli jste, že více jak 50 % potenciálních zákazníků vybírá právě ze třech prvních výsledků vyhledávání? Jste-li až na druhé stránce ve vyhledávání, tedy od 11. pozice a dále, Vaše šance na oslovení nových zákazníků jsou menší než 1 %. Pojďte s tím něco udělat! Náš nový balíček se Sponzorovanými odkazy a Bannery Vám nejenom zlepší pozici ve vyhledávání, ale zároveň umožní inzerovat v grafické podobě. Tyto výhody Vám zaručeně zvýší šanci, že budete osloveni novými klienty! Vaše reklama hraje velmi důležitou roli, nepodceňujte ji!

Přehled balíčku

Je to výhodné!

Objednejte si u nás jeden z těchto balíčků na 1 rok a Vaše cena za zobrazení se dramaticky sníží! Z původních 2,50 Kč za Bannery a 2 Kč za Sponzorované odkazy se dostanete až na příjemných 1,15 Kč za zobrazení! U balíčku ZákladNěco navíc Vám garantujeme 2400 zobrazení za měsíc, u balíčku Extra pak celých 4800 zobrazení za měsíc.

Zaujal Vás jeden z našich speciálních balíčků? Chcete vědět více?
Ozvěte se nám na 841 100 300*

*v pracovní dny od 9:00-18:00

Nebo nám napište prostřednictvím kontaktního formuláře:

Údaje označené (*) jsou povinné

© Službomat.cz, s.r.o. | jooble.org